Suat Dülger Cv

1 EKİM 1965 Uşak ta doğdum. Sevgili eşim Özge Kayalar Dülger ve oğlumuz Uras ile birlikte İstanbul’da yaşıyoruz.1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olduktan sonra, uzun seneler Almanya’da yaşadım. Almanya’da bulunduğum süre içerisinde, Osteopati, Ortopedik Manuel Terapi Diploma programlarını bitirdim. Akupunktur, Refleksoloji, PNİ-Psiko Nöro İmmunoloji, Uygulamalı Fizyoloji ve KPM -Kompleks Hasta Tedavileri üzerine eğitimler aldım.Frans van den Berg, Udo Wolf, Kaltenborn Evjenth, Max Zussman, Philipp Richter ve birçok uluslararası eğitmenle uzun senelerdir birlikte çalışıyorum ve eğitmenlik yapıyorum.

1996 senesinden sonra, Türkiye’de eğitim aldığım  alanlarda diplomalı ve sertikalı eğitimler vermeye başladım. 2004 senesi itibariyle de Osteopati, OMT, KPM, PNİ alanlarında, yurt dışı diploma programlarını İFAO-Almanya, İAOMT-Almanya, PNİ-İspanya, KPM-Almanya, Türkiye’de sunmaya başladım.

Uzun seneler süren çalışmalarımın ışığında ve değişik konsepte çalışan meslektaşlarımla birlikte, hastalara sadece bir yöntemin yeterli gelmediğini, çok daha kompleks bütünlük gösteren terapi sistemlerine ihtiyacımız olduğunu tecrübe ettik.  Fizyoterapi ve tamamlayıcı tıp alanlarında, değişik konseptlerde ki tecrübe ve birikimimizi, 2017 senesinde bir çatı altında birleştirmeye karar verdik. Ve böylece  Bio – Regeneratif Terapi Konsepti ortaya çıkmış oldu. Sonuç olarak, uzun süren çalışmalarımız sonucu, eğitim kalitemizi her gün bir üst seviyeye taşıyarak, Bio-Regeneratif Terapi konsepti ile hem ülkemiz, hem de dünya için örnek konsept oluşturma yolunda ilerliyoruz. Bunu yaparken de alanında söz sahibi olan uluslararası ve ulusal uzmanlarla ORTAK AKIL oluşturmaktan son derece mutluyuz. Bio-Regeneratif Terapi Konsepti çatısı altında çalışma ve eğitimlerimiz halen değişik şehirlerde devam etmektedir.

 

 

 

1 + 12 =