Erol Öztürk

1983 Kırcaali/Bulgaristan doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’ de tamamladı. Lise eğitimini İzmir Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde Fizyoterapi ile başlayan eğitim yolculuğuna, 2007 yılında TİFAO’ da Osteopati ile devam etti.

Öğrencilik yıllarında İzmir Egeform Rehabilitasyon Merkezinde Manuel Terapi, Ortopedik Rehabilitasyon ve Sporcu Rehabilitasyonu konularında deneyim kazandı. 2008 yılından itibaren kendi kliniğinde Osteopati, Manuel Terapi, Sporcu Rehabilitasyonu ve Fizik Tedavi alanlarında çalışmaya devam etmektedir. Aynı zaman içerisinde haftanın iki günü, 10 yıl pediatrik hasta gruplarında CranioSacral terapi,  nörolojik rehabilitasyon ve pediatrik manuel terapi alanlarında kendini geliştirdi. Bütünsel tedavi yöntemlerine katkıda bulunmak için Klinik Psikonöroimmunoloji, Akapunktur, Refleksoloji, Biorezonans-Biofeedback Terapi, Frekans Terapileri, Scaner Terapi, Hipnoterapi ve Regresyon Terapisi, Herbal Terapi, Klinik Bantlama gibi alanlarda hem yurtiçi hem de yurtdışı pek çok eğitim ve seminere katılım sağlamış, yeni eğitim alanlarında da kişisel gelişimine devam etmektedir.

2015 yılından itibaren Osteopati ve Ortopedik Manuel Terapi konularında Aktif Sağlıklı Yaşam Merkezi TİFAO’ da eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Bütünsel bakış açısıyla kişilerde var olan ortopedik, kas-iskelet sistemi, omurga, nörolojik, çene eklemi, beslenme, Visseral ve Cranial şikayet ve rahatsızlıkların, hasta temelli olarak çözümlenmesi, temel terapi çalışma başlıklarını oluşturur.