HAKKIMIZDA

Aktif Sağlıklı Yaşam Merkezi

Aktif Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak 22 senedir Türkiye’de Fizyoterapistlere yönelik OSTEOPATİ-ORTOPEDİK MANUEL TERAPİ – KPM(KOMPLEX HASTA TEDAVİSİ)-PSİKO NÖRO SOSYO IMMUNOLOJİ Enstitüleri ile birlikte eğitimler vermekteyiz. Bu alanlarda, dünyanın önde gelen eğitmenleri ile çalışmaktayız. Hedefimiz bu yöntemlerin tümünü hasta üzerinde değerlendirebilen ve uygulayabilen, hasta odaklı, bütünsel bir yaklaşım oluşturmak. Bunu yaparken de deneyimli eğitmen kadromuz ile birlikte, ülkemiz için üreten, ilkeli, etik kurallara saygılı, paylaşımcı terapistler yetiştirerek ‘Ortak Akıl’ oluşturmayı amaçladık.

Bio-Regeneratif Terapi Konsepti:

22 senedir değişik konseptlerde ki tecrübe ve birikimimizi, 2017 senesinde Bio – Regeneratif Terapi Konsepti bünyesinde bir çatı altında birleştirdik. Bu anlamda insan, bedensel – kimyasal  – energetik – ruhsal ve kognitif alanlardan oluşan Komplex Sistemli canlılardır. Yani, bilgileri alan (Stimulus), depolayan ve veriler ışığın da değerlendiren, sonuç veren Biyolojik Komplex Kuralları olan bir sistem olarak çalışır.

Bu Biyolojik bilgiler ışığında:

  • Hareketi bir hücreden tüm vücuttaki dokuları kapsayacak şekilde algılayan
  • Beslenmeyi, gıda, solunum, ruhsal, dolaşımsal, energetik olarak algılayan ve değerlendiren
  • Sosyal sistem deyince iki hücre ve etrafındaki yapılardan başlayarak birey, aile, şehir, ekoloji, politika gibi alanları  bir bütünlük içinde algılayan bir terapi sistemi oluşturulmuştur.

Aktif Sağlıklı Yaşam Merkezi  olarak, uzun süren çalışmalarımız ışığında eğitim kalitemizi bir üst seviyeye taşımak, bunu yaparken de alanında söz sahibi olan uluslararası ve ulusal uzman kadromuzla ortak akıl oluşturmaktan son derece mutluyuz.

OSTEOPATİ – OMT – PNI – KPM ailesi olarak, yolumuzda bizlerle birlikte yürüyen meslektaşlarımızla birlikte güzel bir geleceğe merhaba demek istiyoruz.

Sağlık dolu güzel günler dileğimizle

 AKTİF SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ